• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/akkoyunolcay
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905362114223
  • https://www.twitter.com/Olcay Akkoyun
  • https://www.instagram.com/olcay66akkoyun
Site Haritası
Takvim

EVCİL HAYVAN RESİM VE PORTRELERİ

SEVİMLİ TÜY YUMAKLARI KEDİLERSEVİMLİ TÜY YUMAKLARI KEDİLER.

DETAYLARI GÖRMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ. 

Sevimli doslarımız kediler. Hemen her yerde ayaklarımıza paçalarımıza sürtünüp yerlerde yatıp fark edilmek ve sevilmek isterler. Sevimliliklerinin farkında olmalılar.

Ne yazık ki hayatları çok uzun olmadığından onların yaş alıp bu dünyadan göçüşlerine de şahit oluruz çoğu zaman. Anılarımız, hatıralarımız olsun isteriz. Bol bol fotoğraf çekeriz. İşte bunların da yetersiz kaldığı yerde duvarımızda bir resimleri olsun isteriz. Burada biz sanatçılar devreye giriyoruz. 

Hayatta olsunlar olmasınlar içimizdeki sevgileri baki kalır. Gözlerini gözlerimize dikip öylece baktıkları anlar, gözlerine kilitlenip kaldığımız zamanlar ne çok şey ifade eder de söyleyecek söz bulamayız. 

CAN DOSTLARIMIZ KÖPEKLER 

renkli kuru kalem ve pastel boya köpek resim ve portreleri

DETAYLARI GÖRMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ.

Kimi zaman kapımızda bekçi, nöbetçi, çiftlik hayvanlarımıza çoban, evde çocuklarımıza bakıca ve oyun arkadaşı, hatta emniyet teşkilatında memur, buzda kızakları çekecek kadar güçlü, yalnızlara hayat arkadaşı, görme özürlülere yol gösterici, hasta ve yaşlılara tedavi edici bir canlı. Daha ne yapsın. Nasıl sevmeyiz onları. Bir aile bulduklarında o ailenin bir ferdi gibi davranırlar. Ne büyük bir şans bir canlının bizimle birlikte olmak istemesi. 

KANATLI EVCİL HAYVANLAR

KANATLI GÜZELLİKLER

DETAYLARI GÖRMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ 

Uçma yetenekleriyle biz insanları hep kıskandırmıştır. Bazı türleri bizimle birlikte yaşamayı başarabilmişse de doyasıya sarılamadığımız sevimli renkli doslarımız.

KEMİRGEN EVCİLLER 

SEVİMLİ KÜÇÜK KEMİRGENLER

DETAYLARI GÖRMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ.

Sevimli küçük tüylü canlılar. Ev ortamında kafeste tutulmak zorundalar ne yazık ki. 

 

SÜRÜNGENLER 

EVCİL SÜRÜNGENLER SOĞUK KANLI CANLILAR

DETAYLARI GÖRMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ 

Dünyanın farklı yerlerinde farklı inanışlar, imkanlar, kültürler var. Bu farklılık evcil hayvan tercihlerini de etkiliyor doğal olarak. Soğuk kanlı olmalarıyla tanınan sürüngenler şehir hayatında da farklı zevklere sahip insanlar tarafınan tercih edilebiliyor. Çoğu kişi için ise korkutucu canlılar doğada kendi yuvalalarında kalsalar daha iyi olur belkide.

AKVARYUM BALIKLARI

SEVGİ SINIR TANIMIYOR. BALIKLAR EV HAYVANLARI

DETAYLARI GÖRMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ.

Çocuklar sevgide sınır tanımazlar. Koşullarına göre seçerler evcil arkadaşlarını. Bazen bir balık bazen bir kurbağa hiç fark etmez.

Akvaryum balıkları ise pek sesiz olsalar da evin bir köşesinde suyun içinde renkli estetik olarak salınmaları, insanlara dinlendirici görseller sunuyor. 

ETKİNLİKLER